Stále ešte nový hokejbalový klub Popradskí Piráti pripravuje na začiatok letných prázdnin svoj prvý hokejbalový kemp. 

Popradský klub Pirátov vznikol iba pred tromi rokmi, ale už sa môže pochváliť nejedným medailovým úspechom z hokejbalových súťaží a turnajoch v rôznych žiackych kategóriách. Už má za sebou aj prvú sezónu svojho mužstva seniorov v najvyššej mužskej súťaži, takže ten kto sa stane Popradským Pirátom, má zabezpečený svoj plynulý rast. 

Vedenie klubu nezabúda ani na tých, ktorí by si aj počas leta chceli zahrať svoj obľúbený šport. Preto pripravuje od 11. do 15. júla 2022 svoj prvý hokejbalový kemp, ktorý sa uskutoční prevažne v areáli hokejbalového ihriska v Poprade na sídlisku Juh.

Všetky deti, ktoré by mali záujem zúčastniť sa prvého hokejbalového kempu v Poprade, môžu svoju prihlášku poslať na adresu hokejbaltj@gmail.com. Čím skôr prihlášku pošle, tým lepšie, pretože kapacita kempu je obmedzená. Okrem hokejbalových tréningov vedenie klubu pripravuje i výlet s opekačkou, čo je vždy obohatením každej športovej akcie pre deti a má u nich vždy veľký úspech.

Tak, mladí hokejbalisti, ktorí by sa chceli stať hokejbalovými pirátmi nezabudnite, že 1. ročník hokejbalového kempu Popradských Pirátov sa uskutoční 11. - 15. júla 2022!