V Mestskej knižnici v Kežmarku rozbieha svoju činnosť Klub tvorivého čítania a písania pre starších pod vedením PaedDr. Evy Raffajovej.
Ďalšie stretnutie Klubu tvorivého čítania a písania sa uskutočnilo 26. októbra (štvrtok) o 16.30 v spoločenskej miestnosti knižnice. Témou boli skutočné príbehy opísané v knihách a v tvorivých dielňach: jesenné aranžmány.
Kto si priniesol dobrú náladu, okrúhly zaváraninový pohár s vrchnákom, rôzne jesenné prírodné materiály- šípky, gaštany, jarabina, listy, kvety, šišky... lepidlo, stuhu, širší štetec, ten si mohol vytvoriť inšpirujúce zaujímavé jesenné aranžmány.
Každý, kto má chuť tvorivo čítať, písať a tráviť voľné chvíle spolu s nami, je vítaný. Klub tvorivého čítania a písania pre starších sa pravidelne schádza každý posledný štvrtok v mesiaci o 16.30 hod. v spoločenskej miestnosti knižnice.
- Ak chcete komentovať, prihláste sa alebo zaregistrujte
- prečítané 1070x