Podnikanie vo finančných službách ponúka možnosť naučiť sa podnikať bez vstupného kapitálu, získať mimoriadne cenné know-how od tých najlepších. To je skúsenosť Martina Čupku, ktorý v našej spoločnosti PARTNERS GROUP SK pôsobí ako Senior Director.

Staňte sa našou súčasťou aj vy! https://www.partnersgroup.sk/vasa-kariera

 

Ste odhodlaní usilovne pracovať, aby ste sa na konci dňa mohli tešiť z výsledkov? Potom je pre vás spolupráca s PARTNERS GROUP SK ideálnou príležitosťou.

Práca finančného sprostredkovateľa patrí medzi najlepšie platené profesie. U nás si vybudujete úspešnú kariéru a stanete sa finančne nezávislí. To však nie je všetko. Aby ste dosahovali čo najlepšie výsledky, hneď od začiatku vás zaradíme do prepracovaného vzdelávacieho systému spoločnosti.

Ako líder na trhu finančných služieb však, pochopiteľne, chceme iba najlepších. Aj preto sme vyvinuli jedinečný nástroj Start App. Dozviete sa vďaka nemu, či máte na prácu u nás vhodné predpoklady.

Pozrite si naše video a zistite o kariére v PARTNERS GROUP SK viac.

https://www.partnersgroup.sk/vasa-kariera?fbclid=IwAR0HTA7TSpLNaYWSQlzxl_OVYx70lp5z9n0B9tLs71yTm-utQkxFPzHYBPc#video-career