Dozerá na naše zdravie už pár rokov. Pritom to robí nebadane, no zároveň prirodzene so zmyslom pre zodpovednosť. V podtatranskom regióne je už významnou firmou v poskytovaní služieb veľkoobchodného charakteru v segmente ovocie a zelenina, kde prioritou je vždy ČERSTVOSŤ a KVALITA a SPOKOJNOSŤ zákazníka. Takou je firma MARKO TATRY.

Firma distribuuje čerstvé ovocie a zeleninu na území troch okresov – Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, a to nielen do gastronomických zariadení a maloobchodných predajní, ale aj do našich nemocníc či školských jedální.

Kvalita každej firmy sa posudzuje aj serióznosťou vybraných partnerov. Preto si firma starostlivo vyberá svojich dodávateľov, ktorí jej dokážu naplniť hlavné priority – čerstvosť a kvalita, ale i pôvod výrobkov. Spolupracuje tak s viacerými kvalitnými a overenými slovenskými pestovateľmi. Pre pestrosť a kompletnosť svojej ponuky sa ale firma nebojí úzko spolupracovať i so serióznymi a spoľahlivými zahraničnými dodávateľmi, aby si odberatelia mali možnosť vybrať z rôznorodej a nápaditej ponuky domáceho i zahraničného ovocia i zeleniny. 

Samozrejmosťou firmy je rýchlo a efektívne riešiť všetky požiadavky svojich odberateľov. Tí si môžu, v dnešnej elektronickej dobe, pomocou online objednávkového formuláru komfortne a rýchlo objednať všetok tovar, ktorý potrebujú, v reálnom čase. Pre všetky iné druhy spolupráce sa obchodný zástupca firmy rád osobne stretne s každým dodávateľom, aby vzájomné partnerstvo bolo optimálne vyriešené podľa želania každého odberateľa.

Firma dodávky a rozvoz realizuje formou vlastnej dopravy, ktorá je pravidelne dezinfikovaná a spĺňa tie najvyššie hygienické predpoklady i v dnešných ťažkých dňoch koronavírusu.

Veľkoobchod ovocia a zeleniny MARKO TATRY spolupracuje iba so spoľahlivými partnermi, preto ich služby sú každým dňom vyhľadávané čoraz viac. Spoľahlivosť a vysoká kvalita ponúkaného segmentu je najlepšou zárukou na prípadnú spoluprácu s ďalšími firmami, ktoré potrebujú čerstvé a kvalitné ovocie a zeleninu.

Hľadáte kvalitného dodávateľa ovocia a zeleniny? Firma MARKO TATRY ponúka všetkým, ktorí hľadajú čerstvé a kvalitné ovocie a zeleninu, serióznu spoluprácu!

Kontakt: MARKO TATRY, s.r.o., Továrenská 1 (sídlo firmy: Továrenská 610/27), Spišská Belá, info@markotatry.sk, www.markotatry.sk, 0907 261 421.