Odberatelia, zákazníci či jednoducho spotrebitelia, ktorí hľadajú v podtatranskom regióne kvalitného dodávateľa čerstvého ovocia či zeleniny majú šťastie, že kvalitu a spoľahlivosť v tomto segmente nájdu vo firme, ktorá sídli priamo v tomto regióne. Firma MARKO TATRY spĺňa atribúty kvality, čerstvosti i spoľahlivosti. Presvedčte sa sami!

V ponuke firmy MARKO TATRY, ktorá sídli v Spišskej Belej, nájdete nielen čerstvé ovocie a zeleninu, ale firma ponúka pre svojich odberateľov i základné potraviny. V ponuke nájdete i čerstvé vajcia, mlieko, olej, múku, kvalitné koreniny značky GurmEko, cestoviny ako aj sterilizované ovocie a zeleninu a sušené huby, mliečne výrobky, mlieko, syry, minerálne vody, či zdravé bylinky.

Ponuka je teda bohatá i pestrá a všetko je to výsledok spolupráce s kvalitnými a overenými pestovateľmi. Tí sú ako zo zahraničia, no prevažne zo Slovenska.

Produkty firmy MARKO TATRY už odoberajú nielen tunajšie školy, nemocnice, ale aj viaceré hotely či penzióny. To je najlepšia záruka vysokej kvality ponúkaných tovarov a spoľahlivosti firmy.

Ak teda hľadáte čerstvé ovocie a zeleninu pod Tatrami kontaktujte firmu MARKO TATRY. Nájdete tam serióznosť, spoľahlivosť a kvalitu.

Kontakt: MARKO TATRY, s.r.o., Továrenská 1, Spišská Belá, info@markotatry.sk, www.markotatry.sk, 0907 261 421.

 

Foto: organic-Food