Chcete sa stať manažérom NHL mužstva? Poďte si zahrať Tatranskú NHL! Nie sú tu žiadne poplatky!

Stačí si zriadiť mailovú adresu s koncovkou @yahoo.ca alebo @yahoo.com a poslať z tejto adresy na mail yoseikan@yahoo.ca  názov svojho tímu. A to je všetko, budete dnu v súťaži! Potom sa už iba riadite radami komisára súťaže Tatranská NHL, ktorý je Slovák žijúci v Kanade. Všetky rady tak dostanete napísané pekne v slovenčine.

Ďalším krokom v súťaži bude už iba pripraviť sa na 1. októbra 2022, kedy o 20.00 bude draft hráčov, ktorí hrajú v NHL. Vyberiete si hráčov a od 7. októbra začína naša súťaž, lebo prvým zápasom v Prahe sa reálne začne i skutočná NHL.

Kto sleduje a má rád najlepšiu hokejovú súťaž na svete, má možnosť si vyskúšať ako ťažké to majú manažéri klubov, ktorí pracujú s hráčmi. Poďte si teda vyskúšať a zahrať si Tatranskú NHL. Tabuľka bude nonstop uverejnená aj na titulke webu kezmarskysport.sk.

Opakujem, stačí otvoriť si mailovú adresu s koncovkou @yahoo.ca alebo @yahoo.com a pošlite na adresu yoseikan@yahoo.ca názov svojho tímu. Ak sa vám to nebude páčiť, môžete zo súťaže hocikedy vystúpiť. Do súťaže nedávate žiadne poplatky, iba si nastavujete súpisky svojho mužstva na jednotlivé zápasy proti svojim súperom.

Poďte si zahrať Tatranskú NHL! Neoľutujete!

 

Viac info o súťaži: https://www.kkexpress.sk/hokej-nhl-zauj%C3%ADmavosti-relax/vydraftujte-s...