Registrácia - predplatné

 

Informácie podávané cez webové stránky Kežmarský informačný express a Kežmarský šport sú poskytované dvomi spôsobmi. Jedny sú voľné pre všetkých čitateľov a niektoré informácie sú spoplatňované. Jedinou cestou ako sa dostať k týmto informáciám je uhradiť príslušný poplatok za registráciu. Keďže ten je vôbec vysoký, nemal by byť problém daný poplatok uhradiť, pričom si sami môžete vybrať aj časové obdobie, za ktorý chcete mať neobmedzený prístup k informáciám na týchto stránkach.

 

Výhodou registrácie v Kežmarskom informačnom expresse a v Kežmarskom športe je to, že každý predplatiteľ má aktuálne informácie zo života v regióne. Tie sa denne aktualizujú a každý predplatiteľ má automaticky aj priamy prístup k informáciám, ktoré sú z dielne administrátora stránky, teda pre iných nedostupné!

 

Pri rozhodovaní o úhrade čiastky na zaregistrovanie sa môžete sa rozhodnúť, či chcete byť zaregistrovaní iba na webovej stránke Kežmarského informačného expressu alebo iba na webovej stránke Kežmarského športu, ale je aj taká možnosť, aby ste jednou úhradou, ktorá je v konečnom dôsledku najlacnejšia, zaregistrovali na oboch webových stránkach.

 

Webové stránky Kežmarský informačný express a Kežmarský šport sú exkluzívnym informačno-spravodajským portálom v konkrétnom kežmarskom regióne. Prioritou tohto portálu je v predstihu informovať o akciách, ktoré sa uskutočnia predovšetkým v danom regióne. Následne potom aj informovať o ich výsledkoch.

 

Obidve webové stránky patria pod jedného administrátora, no špecifickosť daných stránok si vyžiadala rozdelenie na dve samostatné stránky. Preto nie je všetko iba na jednej stránke. Tak to vnímam ja ako administrátor stránok a som presvedčený, že je to optimálne riešenie i pre daných používateľov týchto stránok. Už len kvôli lepšiemu prehľadu v informačnom toku, ktorý ponúka náš kežmarský región.

 

Základné sadzby registrácie

 

                                                                                        Štvrťrok       Polrok               Rok                3+1 (3 roky + mesiac)

iba Kežmarský informačný express                             10 €             20 €                 30 €                  100 €

Kežmarský informačný express + Kežmarský šport   15 €             35 €                 50 €                  150 €

 

Poplatky sa uhrádzajú na čísle účtu: 1397434003/1111.

IBAN: SK38 1111 0000 0013 9743 4003

Avizovať úhradu môžete informovať na e-mailovej adrese: info@kkexpress.sk.