Radi aj vo februári privítate aspoň na pár dní teplejšie prostredie ako tatranskú zimu? Najväčšia kežmarská cestovná agentúra MARCO POLLO ponúka cenovo veľmi zaujímavú valentínsku dovolenku do horúceho Egypta.

Ponuka na februárovú dovolenku do Egypta je na 8 dní. Stredisko Hurghada. Nástup od 9. februára 2018. Cena 341 eur, pričom cena je kompletná vrátane povinných poplatkov. Letecky z Bratislavy, all inclusive. Hotel SeaGull Resort 4* je priamo na pláži, plážový servis v cene. No nekúp to!

Bližšie informácie o tejto dovolenkovej ponuke, ale aj o ďalších dovolenkových ponukách nájdete na webovej stránke agentúry www.marcopollo.sk alebo priamo v kancelárii agentúry. Tá má sídlo v Kežmarku na Hviezdoslavovej ulici 2 a kontakt na ňu 0915 841 711.

Hlavným poslaním agentúry je mať všetky dovolenky pod jednou strechou. Sami si môžete vybrať destináciu resp. pracovníci agentúry vám vyhľadajú zájazd podľa vašich predstáv.

Jednoducho povedané, dovolenky od všetkých cestovných kancelárií máte na jednom meste, pritom bonusom sú ďalšie dve veci. Väčšinu destinácií poznajú pracovníci agentúry osobne a dovolenky dostanete za nenavýšené ceny. To sa už tak naozaj oplatí obrátiť sa na odborníkov a dovolenkovať podľa vašich predstáv.