Máte služobnú cestu na severnú Moravu alebo sa tam chystáte na športové či kultúrne podujatie? Kežmarský informačný express ponúka kvalitné, no pritom cenovo veľmi výhodné ubytovanie. To je v blízkosti všetkých dôležitých obchodných, kultúrnych a športových centier či prírodných zaujímavostí severnej Moravy.

Dané ubytovacie zariadenie sa volá Penzión POD KAŠNOU a nachádza sa v meste Frýdek-Místek. To je iba na skok od Ostravy, ale aj od regiónu Valašska či poľského Sliezska. Samotný penzión je situovaný priamo v centre mesta, na krásnom námestí a ponúka nielen kvalitné ubytovanie s raňajkami, ale aj lacné obedové menu, jedlá medzinárodnej a českej kuchyne a nechýbajú v ponuke ani domáce špeciality.

Ak teda máte cestu na severnú Moravu a hľadáte kvalitné ubytovanie, tu je ponuka, ktorá vás možno osloví. Rezerváciu ubytovania nemusíte uskutočniť cez Kežmarský informačný express, ale samostatne priamo mailom na adresu penziónu. Ak ale pripomeniete, že idete sa ubytovať cez Kežmarský informačný express alebo cez Pavla Humeníka určite dostanete najlacnejšiu cenu ubytovania aj s raňajkami.

Toto nie je jediná ponuka Kežmarského informačného expressu s možnosťou kvalitného ubytovania v Českej republike či na Slovensku. Postupne pribudnú i ďalšie. Zámerom je ponúknuť pre všetkých návštevníkov nášho portálu kvalitné ubytovanie v zaujímavých lokalitách Slovenska a Českej republiky, nevynímajúc i náš región. Nemusia tak naši čitatelia následne surfovať kvalitné ubytovanie na internete, lebo to nájdu na portáli Kežmarský informačný express. Ak teda viete o kvalitnom a cenovo dostupnom ubytovaní v zaujímavej lokalite, dajte nám vedieť. Určite radi rozšírime ponuku o ďalšie dôveryhodné ubytovacie možnosti.

Bližšie informácie o ubytovaní v Penzióne POD KAŠNOU:

PENZIÓN POD KAŠNOU leží na najmalebnejšom Frýdeckom námestí, priamo v centre mesta Frýdek-Místek, v bezprostrednej blízkosti Frýdeckého zámku. Penzión tým ponúka možnosť byť priamo v centre najkrajšieho kúta mesta, čo umožňuje spojenie príjemných prechádzok po historickej, najkrajšej časti tohto moravsko-sliezskeho mesta. 

Priamo oproti penziónu je v samotnom strede námestia umiestená fungujúca kašna (fontána) sv. Floriána, preto si dal penzión názov "pod kašnou".

Penzión je umiestnený v historickej budove mesta. Pôvodná budova penziónu je z konca 17. storočia, kedy slúžila ako lekáreň – "Lékárna Panenky Marie Pomocné".

V rokoch 1998 - 1999 prešla budova celkovou rekonštrukciou a od roku 1999 sa začala písať nová história domu – PENZIÓN POD KAŠNOU.

 

Penzión je typickým penziónom rodinného typu,  v ktorom sa jeho majitelia od jeho začiatku podieľajú i na jeho prevádzkovaní. Útulný štýl interiérov a samotných izieb, domáca kvalitná kuchyňa, ústretový personál a celkovo príjemná atmosféra sú hlavnými stavebnými kameňmi chodu tohto penziónu.

Vzhľadom k historické budove a jeho umiestneniu, nepatrí penzión medzi veľké, ale viac-menej snáď tu platí príslovie: „čo je malé, to je milé“.

 

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, a to už som tam bol trikrát, že sa každému bude v Penzióne POD KAŠNOU páčiť. Je pritom jedno, či už tu prídete stráviť vo Frýdku-Místku pár dní alebo prežiť tu krásnu dovolenku, pretože nielen samotné mesto, ale aj blízke okolie ponúka zaujímavé miesta na pozretie či navštívenie.

 

 

Základné údaje o Penzióne POD KAŠNOU:

 

Penzión

- 9 dvojlôžkových izieb s možnosťou prísteliek

- každá izba má vlastné sociálne zariadenie

- každá izba má TV a wifi

- parkovanie pred penziónom

- ubytovanie sa ponúka i s raňajkami

 

 

Reštaurácia

- bohatá ponuka jedál medzinárodnej, českej i vegetariánskej kuchyne a špecialít

- bohatá ponuka raňajkového menu

- v priebehu pracovných dní je v ponuke denné obedové menu

- ponuka chuťoviek

- čapuje sa Prazdroj a Radegast

 

 

Ponuky cieľov na potulkách mestom:

Frýdecký zámok

Místecké námestie

Bazilika Navštívenia Panny Márie

Obchodné centrum Frýda

Svätojánska vyhliadková veža

vodná nádrž Olešná

športová hala Polárka

 

 

Ponuky na blízke výlety:

Hrad Hukvaldy (15 km)

Ostrava – centrum mesta, nákupné strediská (22 km)

Cieszyn, trh (30 km)

Vrch Radhošť, lanovka (30 km)

Vrch Lysá hora, túra (25 km)

Štramberk, vyhliadková veža Trúba (30 km)

Ďalšie zaujímavé miesta: vodná nádrž Šance, vodopády Satiny

 

 

Cena ubytovania v Penzióne POD KAŠNOU

cez Kežmarský informačný express (Pavol Humeník):

 

1250 Kč/noc/ 2-lôžková izba s raňajkami (najlacnejšia cena)

1050 Kč/noc/ 2-lôžková izba s raňajkami obsadená jednou osobou (najlacnejšia cena)

 

Najlacnejšiu cenu za ubytovanie dostanete

iba ak si rezervujete izbu s nahlásením,

že ide cez Pavla Humeníka, resp. Kežmarský informačný express!

 

Bližšie informácie, resp. rezervácia izieb priamo na majiteľa penziónu:

+420 558 628 193, +420 733 715 90 (nonstop), info@podkasnou.cz

alebo cez Kežmarský informačný express: info@kkexpress, 0915 270 460.

 

Všetkým návštevníkom moravsko-sliezskeho mesta Frýdek-Místek a ubytovaným v Penzióne POD KAŠNOU praje Kežmarský informačný express príjemný pobyt!