Už od roku 2002 sa kežmarská cestovná agentúra MARCO POLLO etablovala na slovenskom turistickom trhu. Plných 16 rokov ponúka zájazdy, dovolenky i bežné praktické informácie všetkým cestovateľom, ktorí majú záujem spoznávať našu planétu.

Agentúra ponúka na svojej internetovej stránke aj denne aktualizovaný prehľad pobytových či poznávacích zájazdov do celého sveta. Má dokonale zmapovanú ponuku renomovaných cestovných kancelárií, čo ich klienti každým rokom čím viac oceňujú.

Kežmarský informačný express bol zvedavý ako to v tejto cestovnej kancelárií vyzerá po spustení akcie FIRST MOMENT. O čo momentálne majú klienti najväčší záujem a či je záujem aj o dovolenkové pobyty na Slovensku som sa opýtal jedného z majiteľov kežmarskej agentúry Radoslava Vojtaneka.

Je záujem o akciu FIRST MOMENT? Áno, je o dovolenky veľký záujem hneď od otvorenia tejto akcie. Túto našu službu využívajú najmä rodiny s deťmi, rôzne skupiny a tí, ktorí chcú konkrétne hotely.

O ktoré krajiny je najväčší záujem? Najmä o Turecko, Egypt, Bulharsko, Chorvátsko, Tunisko, ale i o talianske ostrovy a Španielsko. Predávajú sa dobre ale aj poznávacie pobyty.

Stretli ste sa aj s nejakou netradičnou žiadosťou o dovolenku?  Tu by som mohol zaradiť snáď to, keď klient mal záujem o rybolov v Austrálii.

Aký široký geografický okruh záujemcov vybavuje vaša agentúra? Najväčšiu časť tvoria klienti z okolia, ale pravidelne si kupujú u nás aj klienti z iných regiónov Slovenska, ba i zo zahraničia.

Je záujem Slovákov aj o dovolenku na Slovensku? Áno. Záujem je predovšetkým o kúpeľné a víkendové pobyty a južné Slovensko.

O ktoré turistické strediská na Slovensku je najväčší záujem? Najväčší záujem je o Podhájsku, Trenčianske Teplice a Piešťany.

Je známe, že každý rok dostanete nejaké ocenenia od partnerských cestovných kancelárií. Dostala agentúra Marco Pollo aj v roku 2017 nejaké ocenenie? Áno. Dostali sme päť vzácnych ocenení od renomovaných cestovných kancelárií.

Je všeobecným pravidlom, že ľudia si dobrú kvalitu vždy nájdu. Tak je to aj v turizme. Neustály nárast klientov a ponuka služieb ponúkaných v kežmarskej cestovnej agentúre MARCO POLLO, ktoré má sídlo na Hviezdoslavovej ulici číslo 2, je dôkazom, že tu sa pracuje vždy na prospech zákazníka a na vysokej úrovni. Stačí si niečo z ich ponuky vybrať a zaradíte sa aj vy k spokojným klientom tejto najväčšej kežmarskej cestovnej agentúry.

Kancelária agentúry je mimo sezóny otvorená v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 hod., počas sezóny od 9.00 do 18.00 hod., e-mailový kontakt na agentúru je marcopollo@marcopollo.sk a telefónne kontakty 0915 841 711, 0903 863 286 alebo 052 452 3662.

Všetkým klientom kežmarskej cestovnej agentúry MARCO POLLO prajeme šťastný výber dovolenky a príjemne strávené chvíle pri vode či v inom prírodnom prostredí!

 

Foto: archív ca marco pollo