V decembri 2023 vyšiel jeden z ďalších oficiálnych skautských reportov NHL, v ktorom sa podrobne zaoberajú aj o hráčovi spod Tatier, Filipovi Mešárovi. Správa vyšla ešte pred MS U20, s výhľadom pre celkovú budúcnosť nášho hokejistu v mužstve Montreal Canadiens.

Prvé informácie po tohtoročnom drafte sa objavujú aj okolo Filipa Mešára, ktorého draftoval pred rokom Montreal Canadiens v prvom kole z 26. miesta. Je známe, že sezónu 2022/2023 odohral útočník zo Spišskej Belej v najvyššej juniorskej lige Ontario Hockey League (OHL) v tíme Kitchener Rangers, kam ho poslali z Lavalu, kde sa zdržal iba minimum času. V tej ďalšej by sa už mal objaviť ako kmeňový hráč na farme Canadiens v mužstve Laval Rockets.

Zásluhou bývalého hokejového agenta Petra Humeníka, ktorý žije v Kanade a má informácie i zo zákulisia NHL, sa k nám dostala zaujímavá informácia o Filipovi Mešárovi, hokejistovi zo Spišskej Belej. Informácia sa týka jeho možnej výmeny do iného klubu NHL!

Prvý súťažný zápas v American Hockey League v drese Laval Rocket má za sebou aj mladý hokejista zo Spišskej Belej Filip Mešár, ktorého si v tohtoročnom drafte vybral z 26. miesta v prvom kole Montreal Canadiens. V drese Lavalu Rocket, ktorý je farmou Montrealu, ho odohral v noci zo 14. na 15. októbra 2022 na domácom ľade proti farme Ottawy Senators Belleville Senators.

Stránky