Po rozhodnutí Východoslovenského futbalového zväzu, že sa sezóna 2020/2021 v piatej futbalovej lige dohrá už iba odloženými tromi kolami a dohrávkami z jesene a súťaž sa skončí, bolo jasné, že Kežmarok je tým veľmi blízko k postupu do štvrtej ligy. Mal náskok 12 bodov a tak mu stačilo na definitívu získať iba bod, pričom jeho jediný súper Harichovce museli vyhrať všetky svoje tri zápasy i dohrávku.

V stredu 9. augusta 2017 sa odohrá väčšina zápasov druhého kola Slovnaft cupu. Jediným zástupcom kežmarského okresu je v ňom mužstvo z Veľkej Lomnice, ktoré odohrajú proti najúspešnejšiemu slovenskému mužstvu v tohtoročnom ročníku európskych súťaží.

Je málo športových osobností, ktorí sa pustia do zmapovania histórie nejakého športového klubu. Ak sa niekto ale pustí do zmapovania histórie športového klubu, ktorý je pre milióny futbalových fanúšikov doslova superklubom, takého človeka už môžeme nazvať i športovým fanatikom. A takého máme v Kežmarku. Je to Pavol Fejerčák, ktorý v roku 2017 vydá knihu s názvom História FC Barcelona (1899 - 2017).

Najšikovnejší hráči Fortuna ligy, ktorí budú známi po Finále súboja zručností, Futbalový festival dievčat, finále Slovenského pohára žien a vrcholom je finále Slovnaft cupu – to všetko sa uskutoční počas jedného víkendu (30. 4. – 1. 5. 2017), na prelome apríla a mája v Poprade. 

Stránky