Po prvej sezóne v českej hokejovej extralige, v ktorej chytal za Kladno, Kežmarčan Denis Godla ostane i naďalej v českej extralige. V sobotu 21. marca 2020 podpísal zmluvu s Litvínovom!

Prešovský samosprávny kraj (PSK) prerozdelí z vlastných príjmov v rámci dotácií 5,6 milióna eur. O grantové peniaze sa môžu uchádzať obce a mestá, registrované cirkvi, náboženské spoločnosti, neziskové organizácie, občianske združenia, podnikatelia a právnické osoby, ktorých zakladateľom nie je PSK. Žiadatelia sa o podporu môžu uchádzať vo Výzve pre región, Výzve predsedu PSK a Výzve Mikroprogram PSK, ktorá bola doteraz známa ako výzva Zastupiteľstva PSK.

Mužská florbalová reprezentácia absolvuje v Poprade (30. 1. – 2. 2. 2020) kvalifikáciu na MS 2020, ktorých dejiskom bude Fínsko. Pre trénera Radomíra Mrázka to bude prvá väčšia akcia pri kormidle nášho národného tímu a absolvuje ju pred domácim publikom. Hlavný stan pred šampionátom si slovenská reprezentácia urobila v kežmarskej športovej hale FOCUS+.

V sobotu 21. decembra 2019 je v popradskej Aréne od 19.00 súboj PIT CAGE FIGHTING 21- MMA.

Pred 20 rokmi sa začala púť nového kežmarského športu – hokejbalu. Kto by to vtedy povedal, že z jednej výzvy v kežmarských novinách, sa narodí tak úspešný a populárny šport. Ten ponúkol veľkému počtu mladých ľudí nielen nový životný rozmer, či možnosť sebarealizácie, ale predovšetkým, dal im vieru vo vlastné sily a utvoril množstvo nových priateľstiev naprieč celým Slovenskom.

Stránky